Петанк – гра для всіх і кожного. Як учасники клубу “Сеньйори” опановують новинку

Опубліковано:

Уже третє з п’яти запланованих занять з петанку відбулось на стадіоні “Авангард” в Ужгороді для учасників клубу “Сеньйори”, який працює при ГО “Рух підтримки закарпатських військових-Ужгород”. Гру внесли до списку заходів проєкту, який уже вдруге підтримує Карпатський Фонд, невипадково. Поряд із заняттями зі скандинавської ходьби та фітнесом з елементами нейрогімнастики петанк не менш важливий для фізичного здоров’я. Особливо людям, які зазнали серйозних психологічних потрясінь і стресів. Саме тому поряд з ужгородцями ази французської гри опановують люди, які через війну вимушено покинули свої домівки. Усі вони вперше узяли в руки металеві кулі і вперше вийшли на майданчик для гри, а разом з цим вийшли за межі власного комфорту. Навчає петанкістів-початківців голова Федерації петанку Закарпаття Петро Гойс.

“Ця гра під силу кожному, правила нескладні, запам’ятати легко. Необхідні лише бажання та системність. Ми з командою займаємось уже втретє і я бачу той азарт в очах людей, бачу, як вони разом спілкуються, підтримують одне одного. Петанк уже увійшов в їх життя. Ми відкриті для навчання і для занять”, – розповідає Петро Гойс.

Заняття з петанку для учасників клубу “Сеньйори” відбуваються щопонеділка, але команда проєкту «Клуб “Сеньйори -2”: нові можливості” – соціалізація, адаптація та інтеграція ВПО і місцевих мешканців похилого віку в місцеву громаду» вірить, що для кожного це тільки початок спортивної кар’єри.

Зареєструватись до участь в клубі можна за посиланням!

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Фонду Солідарність, Франція та Карпатський Фонд.

Про Захід