Регіональні Новини Соціум

Перший дзвоник в Ужгороді: без урочистостей та лінійок (Фото)

Сьогодні школярі накінець-то пішли навчатися. Першого дзвоника й святкової лінійки, урочистостей фактично не було. Все відбулося в рамках карантинних обмежень.

По графіку забігли на урок класного керівника до школи, отримали підручники, розклад і додому. В масках, з антисептиками та невеликими групами.

Як це було – у світлинах Про Заходу.

Нагадаємо, що МОЗ затвердила правила та рекомендації щодо організації навчального процесу на період карантину.

Для різних класів та груп рекомендовано встановити різний час початку занять та перерв. Різниця може складати буквально 15 хвилин, але це вже зменшить ризик інфікування.

За рекомендаціями МОЗ, усі навчальні заклади повинні бути забезпечені достатньою кількістю безконтактних термометрів, дезінфекторів, антисептиків для рук, засобів особистої гігієни та індивідуального захисту. На вході до навчального закладу мають бути встановлені антисептики, а учні перед уроками повинні мити руки з милом. Перед початком робочого дня увесь персонал проходить температурний контроль.

 Функціонування у школах груп подовженого дня допускається за умови, що керівник закладу забезпечить дотримання під час їхньої роботи рекомендацій МОЗ щодо організації освітнього процесу.

Міністерство також рекомендує проводити заняття з деяких предметів (на розсуд учителя) на свіжому повітрі і максимально скоротити пересування дітей між класами.

Діти 1–4 класу можуть не використовувати маски. Всі інші учні повинні заходити та ходити по школі у масках, але можуть не користуватися ними під час занять.

Харчування у школах має бути організовано так, щоб дотримуватися відстані 1,5 м між столами та 1 м між дітьми. Забороняється використання формату «шведський стіл».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

79 − 73 =