Переселенці, які проживають в Ужгороді, отримали допомогу (Фото)

Опубліковано:

Вимушеним переселенцям, які зараз проживають в Ужгороді, допомагає і Закарпатський обласний благодійний фонд “Благо” .

Як розповіла керівниця фонду Елеонора Кулчар, десь через тиждень після початку російської агресії організували роботу у двох пунктах – приміщенні соціального центру для ромських дітей на вулиці Іштвана Дендеші, а також орендованому приміщенні на вулиці Андрія Палая.

Оплатити місячну оренду допоміг фонд “Відродження”, зараз пані Елеонора шукає можливість знайти фінансування ще хоча б на місяць.Нині в обох пунктах проживають понад 110 людей. Загалом допомогу надали значно більшій кількості переселенців, адже люди згодом або виїжджають за кордон, або ж знаходять інше житло. До слова, приймають, поселяють, забезпечують триразовим харчуванням не тільки ромів, а всіх, хто до них звертається. Двічі БФ “Благо” отримував гуманітарні вантажі – від партнерів із Чехії та Данії, завдяки цьому і мають можливість надавати допомогу. Крім вимушених переселенців, підтримують і наших військових – формують вантажі на передову, передають в ужгородські навчальні заклади, де навчаються роми.

Пункт допомоги на вулиці Андрія Палая відвідали сьогодні міський голова Богдан Андріїв та його радник із питань нацменшин, депутат міської ради Юрій Мандич. Богдан Євстафійович поспілкувався із працівниками фонду та переселенцями, подякував Елеонорі Кулчар та всім причетним за організацію допомоги, а також привітав із Міжнародним днем ромів, який відзначається 8 квітня.

Ужгородська міська рада

Про Захід