Перед судом постане буковинець за порушення правил адміністративного нагляду

Опубліковано:

57-річний порушник неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів, тому відповідно до ухвали суду, не мав права покидати місце проживання. За самовільне залишення домівки чоловіку загрожує до шести місяців арешту. Наразі правоохоронці повідомили про підозру буковинцю у вчиненні кримінального проступку.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що житель села Нагоряни, на підставі ухвали Кельменецького районного суду з квітня цього року перебуває під адміністративним наглядом. Знаючи про встановлені тимчасові обмеження  і заборони, порушник з 14 по 21 жовтня 2022 року покинув місце проживання, та не повідомив про свою відсутність правоохоронців.

Дізнавачі Дністровського районного відділу поліції зібрали достатню кількість доказів протиправної поведінки чоловіка та скерували матеріали кримінального проваджень з обвинувальним актом до суду для розгляду. Буковинцю інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 395 (Порушення правил адміністративного нагляду) Кримінального кодексу України. 

Відділ комунікації поліції Чернівецької області

Про Захід