Педагоги Дитячих клубів Львова займаються творчістю з дітками у дитячих точках від UNICEF

Опубліковано:

У Львові, у наметах UNICEF «Дитячі точки – СПІЛЬНО», педагоги Дитячих клубів Львова проводять різноманітні творчі майстер-класи та розвиваючі ігри для дітей. До занять можуть долучитись всі охочі.

Проєкт «Дитячі точки – СПІЛЬНО» впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та БО «Українська освітня платформа» у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях з квітня по жовтень 2022 року. Зокрема, у Львові на площі перед Центром Довженка та біля Шевченківської районної адміністрації були встановлені намети, у яких люди, які покинули свої домівки, через повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, можуть залишити діток на деякий час. Там професійні педагоги Дитячих клубів Львова проводять різноманітні майстер-класи та розвиваючі ігри для дітей. Метою цього проєкту є забезпечити доступ дітям до освітніх заходів та до дозвілля зокрема, а також отримати необхідну соціально-психологічну допомогу у час війни.

«Сьогодні мережа Дитячих клубів Львова активно працює з дітьми вимушено переселених осіб. Відтак від початку війни наші педагоги працюють у місцях, де проживають такі сім’ї, допомагають з їжею, одягом та засобами гігієни. А з вихованцями дитячих гуртків ми продовжуємо роботу у дистанційному форматі. Особливо важливо аби у цей непростий час діти мали дозвілля та продовжували всебічно розвиватись, тому спільно з проєктом від UNICEF ми таким чином відволікаємо їхню увагу від усіх негативних подій», – зазначає Людмила Бондарчук, ініціаторка співпраці з проєктом «Дитячі точки – СПІЛЬНО» та керівниця дитячо-юнацьких молодіжних клубів Шевченківського району Львова.

Мобільна дитяча точка UNICEF працює щодня із 10:00 до 18:00. Відвідати можуть усі охочі. Надалі команда UNICEF планує відкривати більше дитячих точок у різних районах Львова.

Львівська міська рада

Про Захід