Пауерліфтери УжНУ здобули медалі на чемпіонаті Закарпаття

Опубліковано:

Університетські пауерліфтери здобули медалі на чемпіонаті області
У спортивному комплексі «Юність» пройшов чемпіонат області з пауерліфтингу з жиму лежачи й класичного жиму лежачи серед чоловіків і жінок, в якому взяли участь понад 70 спортсменів.

Найуспішніше з ужгородських пауерліфтерів виступила жіноча команда, яка була представлена виключно студентками Ужгородського національного університету. В обох видах програми чемпіонками у вагових категоріях до 57, 63 і 69 кг стали відповідно Наталія Мага, Олеся Янович і Едіта Ковач з факультету здоров’я та фізичного виховання, у жимі лежачи у категорії до 76 кг перемогла Віталіна Пєтухова з цього ж факультету, а у класичному жимі лежачи – Наталія Блага з природничо-гуманітарного коледжу УжНУ.

Серед спортсменок, не важчих за 52 кг, двічі чемпіонкою стала колишня випускниця нашого університету, майстер спорту України міжнародного класу Єлізавета Рижак з Баранинської ОТГ, котра підняла найважчу «жіночу» штангу змагань – 85 кг. Ліза також перемогла в абсолютній першості, друге місце в «абсолютці» посіла Едіта Ковач, третє – Олеся Янович. Завдяки переможним виступам спортсменок УжНУ, у загальнокомандному заліку жіноча збірна Ужгорода стала першою, на другому місці Баранинська ОТГ, на третьому – місто Виноградів.

У змаганнях чоловіків ужнівські атлети також не залишились без медалей. Срібним призером в обох номінаціях у ваговій категорії до 120 кг став завідувач кафедри туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства, професор Роман Корсак, а у вазі до 93 кг друге місце у класичному жимі лежачи посів студент медичного факультету УжНУ Мирослав Лукеча. У командному заліку серед чоловіків 1-ше місце у Мукачева, на 2-му – Перечин, на 3-му – Ужгород.