Патрульні Закарпаття долучилися до соціальної акції “16 днів проти насильства”

Опубліковано:

Акція розпочалася із виставки “Річ у тім…”, де були продемонстровані предмети, якими вчиняється домашнє насильство. Окрім того, на заходу був представлений перформанс з виставкою взуття, як знак солідарності із загиблими жінками та дітьми внаслідок домашнього насильства.

Інспектори відділу зв’язків із громадськістю патрульної поліції Ольга Мартин, Мар’яна Павлишинець та Тетяна Рукавішнікова закликали жінок одразу сповіщати працівників поліції про випадки насильства. Також були задіяні працівники інших правоохоронних органів, які розповідали присутнім про види насильства.

Поліцейські дали поради, як діяти громадянам у випадку, якщо вони стали свідками або жертвами насильства. У кінці зустрічі охоронці порядку роздали усім пам’ятки “Дій проти насильства”.

Також присутні могли зав’язати помаранчеву стрічку на дерево в знак солідарності та вшанування пам’яті загиблими і постраждалими, внаслідок російської агресії щодо України.

Акція триватиме з 25 листопада до 10 грудня. У цей час будуть проводитися заходи, спрямовані на привернення уваги та вирішення проблем насильства в сім’ї та захисту прав дітей і жінок.

Про Захід