Патрульні відвідують літні табори на Хмельниччині

Опубліковано:

Шкільні офіцери — це друзі, у яких можна запитати, яким можна розповісти та довіритись. Тому ми розуміємо, як важливо підтримувати постійний зв’язок з дітками, навіть у період літніх канікул.

Учора працівники відділу зв’язків із громадськістю відвідали літній табір, що на вулиці Зарічанській, аби якомога більше поспілкуватися із підопічними благодійного фонду “Карітас” на тему безпеки.

Під час зустрічі патрульні організували для малечі локацію зі службовим автомобілем та спецзасобами, щоб діти змогли помріяти та відчути себе справжніми поліцейськими.

Також патрульні розповіли дітям основні правила безпечної поведінки під час літніх канікул: нагадали основні ПДР, адже під час канікул діти часто ходять на прогулянки; наголосили, щоб дітки закріпили на одязі світловідбивальні елементи — це зробить їх помітними для водіїв у темряві або в умовах обмеженої видимості; розповіли, що ходити та самостійно купатися на водоймах — небезпечно; пояснили, чому не можна наближатися до підозрілих предметів на вулиці тощо.

Дітлахи вразили патрульних своїми знаннями та активністю. Під час заходу було багато позитивних емоцій, щирих усмішок та море запитань.

Про Захід