Партійці “Європейської Солідарності” передали продуктові набори від Фонду Порошенка постраждалим від паводку на Рахівщині

Опубліковано:

Партійці «Європейська Солідарність» спільно з ГО «Справа громад» та Фондом Петра Порошенка оперативно підготували продуктові набори для постраждалих від паводку на Рахівщині.

Як повідомила Наталія Шітив, депутатка від «Європейської Солідарності» в Ясінянській селищній раді, близько 120 продуктових наборів вчора передали сім‘ям, що проживають у с. Стебний. Ще 50 наборів отримають жителі Богдана.

«Крім того, ми мали змогу підтримати продуктами нацгвардійців  які прийшли на допомогу тим хто постраждав,  та своїми силами відновлюють будинки та дворогосподатства, – повідомила Наталія Шітив. – Це, можливо, маленька підтримка , але ми раді, що зуміли трохи допомогти тим, хто цього потребує».

«Обіцянка Уряду дати гроші на берегоукріплення поки лишається обіцянкою. Добре, що хоч область трохи допомогла з розбиранням завалів, – прокоментувала голова Закарпатської обласної організації партії “Європейська Солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе. – Я вдячна нашим партійцям, які  разом з ГО «Справа громад» і Фондом Петра Порошенка оперативно зібрали продуктові набори і вже почали розвозити їх постраждалим. Ми розуміємо, що це дещиця, і ця допомога точно не закриє всіх насущних потреб, але людям важливо знати, що їх не кинули сам-на-сам із бідою».

“Європейська Солідарність”

Про Захід