Партія Кличка запускає нову платформу взаємодії з українцями «Українська команда УДАР» (Фото)

Опубліковано:

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» запускає платформу «Українська команда УДАР», мета якої – тісна взаємодія з українцями, які хочуть впливати на політику.

Її презентували під час наради за участі голів обласних організацій партії та лідерів місцевого самоврядування. Про це повідомив керівник виконкому партії «УДАР Віталія Кличка» Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

«УДАР Віталія Кличка» розвивається. Зокрема, ми запускаємо унікальну платформу прямого діалогу з громадянами «Українська команда УДАР». Завдяки цьому, програма партії відображатиме позицію українців з ключових питань. І ми тут говоримо не про популізм, а про реальний план дій, коли люди будуть готові долучитись до втілення змін, які підтримали», – написав Артур Палатний.

За його словами, Платформою зможуть користуватися мільйони українців, які прагнуть приєднатися до втілення змін в країні і впливати на політичні процеси.

Керівник виконкому «УДАРу» також зазначив, що під час наради лідер партії Віталій Кличко подякував партійцям за роботу і наголосив на спільних цінностях, які об’єднують команду: справедливості та єдності. 

«Якщо будемо разом, якщо ми не поступимося своїми цінностями, ми зможемо подолати будь-які перешкоди. Сьогодні наше завдання – продовжити рух, який ми почали. Зробити Україну сильною, заможною і демократичною державою, рівнозначним партнером у європейській спільноті», –  сказав Віталій Кличко. 

Про Захід