ПАДІЮН організовує фотовиставку «Весна надії»

Опубліковано:

Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» в рамках обласного екомарафону до Всесвітнього дня Землі організовує фотовиставку «Весна надії».

«Незважаючи на важкі часи та тривожні новини, весна надихає на здійснення мрій, перетворюючи кожен крок у крок до майбутнього, де кожен день – це нова можливість. З першими променями весняного сонця прокидаються не лише природа й квіти, але й серця людей, наповнені надією на нашу Перемогу. Саме такий настрій ми хочемо передати нашою фотовиставкою», – кажуть організатори.

Умови:

  1. До виставки допускаються роботи на весняну тему, що несуть позитивний емоційний зміст. Жанрових обмежень нема. Можуть бути пейзажі, натюрморти, весняні портрети, тощо. Від одного учасника приймається не більше 3-х робіт.
  2. Приймаються фотографії в електронному вигляді розміром 30х45 см, 300 dpi, формат – JPG. (Можливий також квадратний формат 30х30 см)
    Зображення повинно бути без полів, псевдопаспарту, рамок і надписів.
  3. Файли фотографій необхідно назвати за шаблоном: «Прізвище ім’я – назва роботи». Максимальний розмір файлу – 10 Мб.
  4. Для реєстрації у Фотовиставці необхідно до 23.04.2024 р. заповнити форму за посиланням, до якої додати файли фото.
  5. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.
  6. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування.
  7. Кращі, на думку оргкомітету, роботи будуть надруковані за кошти організаторів та розміщені на фотовиставці в приміщенні «ПАДІЮНу».

КЗПО «Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» ЗОР

Про Захід