Останній дзвоник в Ужгороді, вшанування Героя у Львові та Чемпіонат України з художньої гімнастики у Рівному

Опубліковано:

В Ужгороді в ці дні відзначають свято Останнього дзвоника. Кожен заклад самостійно вирішував, у якому форматі і коли підводити риску ще одного, дуже непростого навчального року. 11 клас в Ужгороді цього року закінчує 831 учень, 9 клас – 1372.

У Львові відбулось вшанування пам’яті роковин загибелі Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького та вшанування пам’яті Героя України полковника Андрія Соколенка. На полі почесних поховань Личаківського кладовища представники громадськості, воїни Нацгвардії, представники влади міста та області помолились, поклали квіти та запалили лампадки на могилах новітніх Героїв.

У Рівному завершився Чемпіонат України із художної гімнастики. Змагання проходили в Білій Церкві. Вдало виступили на турнірі і представниці Рівного. Наша збірна команда Кандидатів в майстри спорту у підсумку посіла в багатоборстві 10 місце серед 21 колективу.

Ліпше виступили Майстри спорту. Тут дівчата стали 9-ми. Також в особистій першості найкраще виступили Олександра Ващишина та Богдана Мельник.

Також сьогодні – Міжнародний день близнюків. А іменини святкують: Адріан, Юнія, Євдокія, Єфросинія, Степан (Стефан)

Про Захід