Політика Регіональні Новини

Олександр Білак звернувся до політичних опонентів (Відео)

Сьогодні, 2 жовтня, колегія суддів Закарпатського окружного адміністративного суду відмовила у задоволенні адміністративного позову кандидата на посаду Ужгородського міського голови до Ужгородської міської територіальної виборчої комісії Ужгородського району Закарпатської області, третя особа – кандидат на посаду Ужгородського міського голови від Закарпатської обласної партійної організації політичної партії “Рідний дім” про визнання протиправним та скасування рішення від 25.09.2020 року №15 Ужгородської міської територіальної виборчої комісії Ужгородського району «Про реєстрацію кандидата на посаду Ужгородського міського голови на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року».

Олександр Білак, кандидат на посаду Ужгородського міського голови, прокоментував ситуацію:

Сьогодні виграли 2 судові засідання! Наші опоненти дуже не хочуть участі нашої політичної сили та кандидата на посаду Ужгородського міського голови Олександра Білака у виборчих перегонах. В хід ідуть брудні методи, які свідчать про слабкість і невпевненість наших конкурентів. – звернувся він до містян.

Шановні кандидати і керівники штабів: давайте зробимо нашу боротьбу чесною та відкритою, будемо змагатися ідеями та командами, а не провокаціями, проти яких ”ще вчора” боролись ви самі! Наша команда – за правду та чесні вибори! І ми повернемо Ужгород – ужгородцям! – резюмував Білак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

49 − = 48