Оголошено відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі команди бельгійських лікарів

Опубліковано:

Отоларингологічне відділення КНП «Міська дитяча клінічна лікарня міста Львова» оголошує відбір кандидатів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух. Операції будуть за участю команди лікарів із всесвітньо відомої Saint-Luc University Hospital у Брюселі, Бельгія – професорки, отохірурга – Монік Декат та лікаря – аудіолога Даніеля Ромоло де Сіаті.


Проєкт втілюється за підтримки та ініціативи IFOS – міжнародної федерації Отоларингологічних асоціацій. Про це повідомила керівниця проєкту, лікарка-отоларингологиня дитячої лікарні на Орлика Мар’яна Черкес.

«Ми запрошуємо батьків дітей з вадами слуху, хронічними хворобами середнього вуха тощо записуватися на консультацію до 30 червня 2021 року включно для того, аби лікарі могли ретельно обстежити дітей і відібрати кандидатів  для подальшого оперативного втручання, яке попередньо планується у серпні 2021 року за участю високопрофесійних колег з Бельгії», – прокоментувала лікарка.

«Ми щиро дякуємо нашим колегам з Європи за те, що вони навчали спеціалістів клініки, та відгукнулися на наш запит про співпрацю і погодилися приїхати до дитячої лікарні на Орлика, аби допомогти впровадити  нам якісно новий рівень оперативних втручань дітям з вадами слуху, в тому числі впровадити кохлеарну імплантацію, що на сьогоднішній день є дуже важливим для всієї України», – розповів головний лікар дитячої лікарні на Орлика Дмитро Квіт.

З його слів, сьогодні, як ніколи, час розвиватися, конкурувати та ставати найуспішнішими, саме тому невдовзі планується організація Центру слуху та мовлення.

«Ми розвиваємося і прагнемо стати найкращими в Україні із надання якісних, новітніх та високотехнологічних медичних послуг. Відкриття такого центру є вкрай необхідним для того, аби йти в ногу з часом і фахово допомагати пацієнтам з різноманітними патологіями вуха», – пояснив Дмитро Квіт.

«Після того, як ми з колегою неодноразово їздили на закордонні стажування в Бельгію, Польщу, США та інші країни, для мене, як для керівника ЛОР відділення, є неабияк важливо, що всі ці надскладні оперативні втручання тепер проводитимуть у нас вдома, у Львові. Це й справді велике досягнення та успіх. Щаслива за наших дітей, що їм випала така чудова можливість пройти обстеження та бути прооперованими кращими отохірургами світу», – додала завідувачка отоларингологічним відділенням дитячої лікарні на Орлика Тетяна Заброварна.

Контактні дані для запису на консультацію:

067 67 10 444 – поліклініка

0677017920 – завідуюча ЛОР-відділенням Заброварна Тетяна Михайлівна

0675588550 – лікар-ЛОР, аудіолог та керівниця проєкту Мар’яна Черкес.

Про Захід