Офіційно про затримання на хабарі голови Воловецької ОТГ

Опубліковано:

Голову селищної ради викрито на вимаганні 80 тис. грн хабаря від приватного підприємця. Про це інформує прокуратура Закарпаття.

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито голову однієї із селищних рад Закарпаття.

Наразі встановлено, що посадовець вимагав від керівника приватної фірми 80 тис. грн «відкату». За ці кошти обіцяв не створювати перешкоди підприємцеві під час проведення подальших публічних закупівель, участі підрядника у тендерах щодо об’єктів дорожньої інфраструктури.

Слідчими ГУНП в Закарпатській області разом зі співробітниками ВКЗЕ УСБУ в Закарпатській області за процесуального керівництва обласної прокуратури затримано посадовця та його посередника у порядку ст. 208 КПК України при одержанні частини хабаря. Перевіряється можлива причетність інших осіб до вказаного злочину.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 КК України, триває слідство. Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та скерування до суду відповідних клопотань щодо обрання їм запобіжних заходів.

Про Захід