Новини Західної України

Офіційно про наслідки паводку в Чернівецькій області

Ліквідація дощового паводку на території Чернівецької області станом на 7:00 25 червня:
▪️ Підтоплено 43 населених пункти.
▪️ 731 будинок та 712 підвалів.
▪️ Затоплено 1895 присадибних ділянок.
▪️ Пошкоджено 916,85 га сільськогосподарських угідь.
▪️ Відселено 136 осіб, з них 42 дітей.
▪️ Врятовано з підтоплених житлових будинків 69 осіб, з них 17 дітей.
▪️Пошкоджено 10 ділянок автодоріг протяжністю 12,21 кілометра, 3,5 кілометра берегоукріплень та 17 мостів.
▪️ Ускладнено або відсутнє автотранспортне сполучення з 6 населеними пунктами (Довгопілля, Конятин, Фошки, Стебні, Лустун Путильського району, хутір Серафинець Вижницького району).

Станом на 5:00 25 червня залишаються підтопленими 36 населених пунктів у 7 районах (Вижницький, Путильський, Кіцманський, Новоселицький, Сторожинецький, Глибоцький та Герцаївський), а також будинки і частково вулиці у Чернівцях.

Станом на 07:00 25 червня без електропостачання 6 населених пунктів, з них 4 частково у Путильському (1/1) і Новоселицькому (5/3) районах.

Порушено газопостачання у 9 населених пунктах області (Карапчів, Вашківці, Вали, Бабино Вижницького району, Зеленів, Чортория, Кальнівці, Нижні Станівці і Брусниця Кіцманського району).

Внаслідок підняття рівня води у річці Прут відбувся її перелив через дамбу та підтоплення 2 очисних галерей та 8 відстійників води насосної станції «Біла» на площі близько 20 гектарів. На місці працюють представники місцевої влади, керівництво КП «Чернівціводоканал», УДСНС. Подача води у Чернівці здійснюється у звичайному режимі.

Тривають аварійно-відновлювальні роботи із укріплення пошкоджених ділянок дамби № 15Б у селі Банилів та дамби № 21 у Вижниці.

Рятувальників залучено до підвезення води, продуктів харчування для населення у важкодоступні місця підтоплених населених пунктів та відкачування води з підтоплених житлових будинків та домогосподарств.

Відповідно до розпорядження місцевої влади, забезпечено цілодобове чергування шкільних автобусів на території області з метою перевезення населення із зон можливого підтоплення.

Усього до робіт на території області залучено 233 осіб та 56 одиниць техніки, з них від УДСНС 101 особа та 19 одиниць техніки.
В області працює Штаб з ліквідації наслідків негоди!

У разі потреби, телефонуйте на «гарячу лінію» +380989362550.

Чернівецька облдержадміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

71 + = 81