Здоров'я

Обстеження для жінок: рекомендовані дослідження

У питаннях жіночого здоров’я не варто покладатися на вік: доведено, що гінекологічні захворювання діагностують у рівній мірі – як у молодих, так і у жінок старшого та похилого віку.

Так, до 30 років факторами, які провокують ті чи інші жіночі хвороби, є стрес, спадковість, спосіб життя.

Після 40 років жіночий організм починає готуватися до клімаксу та переживає ряд гормональних змін. Якщо до 30 у жінок найвищий ризик розвитку раку шийки матки, то після 40 – ризик раку яєчників.

Після 50 захворювання, як правило, розвиваються на фоні поганого засвоєння вітамінів та мікроелементів, загострення супутніх хронічних захворювань.

Так чи інакше, гінекологи рекомендують жінкам будь-якого віку щороку проходити комплексні обстеження, або чек-апи. Вони мають включати УЗД молочної залози, черевної порожнини, щитовидної залози, органів малого тазу; аналізи на гормони та онкомаркери; мамографію; за потреби – консультації радіолога, кардіолога та офтальмолога. Індивідуально чек-ап розробляє лікар.

Лабораторія “Астра-Діа” пропонує наступні спеціалізовані дослідження для жінок:

🔬 Фемофлор 16. Дослідження біоценозу урогенітального тракту у жінок (інфекції: Lactobacillus spp., Enterobacterium spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Gardnerella vaganalis/Prevotella bivia/Porphyromonas spp., Eubacterium spp., Sheathia spp./Leptotrihia spp./Fucobacterium spp., Megasphaera spp./Veillonella spp./Dialister spp., Lachnobacterium spp./Clostridium spp., Mobiluncus spp./Corynebacterium spp., Peptostreptococcus spp., Atopobium vaginae, Micoplasma hominis, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma (urealiticum +parvum), Candida spp.). Вартість – 990 грн.

🔬 Жіноча онкопанель (РЕА, СА 125, СА 15-3, СА 19-9, ТГ). Вартість – 700 грн

🔬 Онкомаркер молочної залози (СА 15-3) / 0078. Вартість – 160 грн.

🔬 Онкомаркер яєчників (СА 125) / 0079. Вартість – 160 грн.

🔬 Онкомаркер яєчників (НЕ4) / 0455. Вартість – 390 грн

Ми допомагаємо лікарям, лікарі допомагають Вам!
Наш вебсайт 🌐 ►https://astra-dia.ua/
За додатковою інформацією звертайтесь по📞:
0312 64 46 75;
067 312 66 69;
050 338 17 48

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 42 = 48