Здоров'я

Нова пошта доставлятиме ліки з apteka24.ua безкоштовно

Нова пошта та інтернет-аптека apteka24.ua запустили спільний проєкт з безкоштовної доставки ліків на період карантину. Придбані медикаменти та обладнання можна отримати просто додому завдяки доставці від Нової пошти.

Завдяки співпраці Нової пошти з великою аптечною мережею українці мають змогу одержувати все необхідне для здоров’я, залишаючись у безпеці своїх домівок незалежно від регіону проживання. Відтепер ліки, замовлені на сайті apteka24.ua, можна легко й зручно отримати Новою поштою. Замовлення приймаються цілодобово, оплатити їх можна заздалегідь на сайті або ж при отриманні. Доставка здійснюватиметься кур’єрами до дверей, у найближче відділення чи до поштомату, при цьому – абсолютно безкоштовно.

«Карантин триває, епідемія прямує до свого піку, і заклик залишатися вдома зараз актуальний як ніколи. Для нашої компанії важливо забезпечити потреби кожного в товарах першої необхідності в умовах самоізоляції, і в першу чергу – в ліках. Разом з нашим фармацевтичним партнером ми дбаємо, щоб ви отримали все потрібне вчасно і мали змогу обирати саме те, у чому є потреба», прокоментував Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

«Ми продовжуємо допомагати українцям отримувати необхідні ліки в умовах карантину. І, звичайно, заручилися підтримкою «Нової пошти», щоб робити це ще масштабніше. Оператор, якого так люблять в нашій країні, дозволяє комфортно і швидко доставляти ліки як в мегаполіси, так і в невеликі населені пункти. Для мене найважливіше в цьому те, що можна купити і передати ліки батькам, не піддаючи їх ризику. Тепер я бачу: добро на крок попереду!», – коментує директор з маркетингу apteka24.ua Олександр Кириллов.

 З термінами доставки та переліком заборонених до замовлення ліків можна ознайомитися ТУТ.

На сайті є сторінка, присвячена боротьбі з COVID-19, де відвідувачі можуть знайти відповіді на найбільш поширені запитання, прочитати факти про коронавірус та поради про те, як запобігти інфікуванню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 5 = 3