Нова емблема фізичного факультету УжНУ поєднала символи спеціальностей

Опубліковано:

Знак підрозділу розробила першокурсниця Ксенія Лемак, а «замаскуватися» в інстаграмі фізфаку допоміг випускник Олександр Савка.

Карантин – час розвиватися, – доводять представники фізичного факультету Ужгородського університету. Нещодавно у фізфаку з’явилася нова емблема. До того ж підрозділ першим у виші «замаскувався» в інстаграмі – використовує спеціальний фільтр, який накладається на обличчя під час знімкування історії в соцмережі.

Новий факультетський символ розробила першокурсниця спеціальності «Кібербезпека»Ксенія Лемак. Ідею запропонував заступник декана Анатолій Сусла.

Голова студради фізфаку Світлана Кузьма
Голова студради фізфаку Світлана Кузьма

Дівчина розповіла: «Ми хотіли показати, скільки цікавих професій можна здобути на фізичному факультеті УжНУ, тож кожен символ має свій зміст. Атом – як знак нашого підрозділу, тому я задумала поставити його в центр. Навколо – символи спеціальностей: комп’ютер – це спеціальності, пов’язані з сучасними технологіями, шестерні – інженерні спеціальності, магніт – пов’язаний з електрикою і магнетизмом. Після декількох годин роздумів і складання такого своєрідного пазлу – залишилося лише зібрати через програму для векторного пректування Corel Draw і затвердити нову емблему факультету. Я дуже рада, що змогла зробити наш факультет ще кращим 😊».

Олександр Савка
Олександр Савка

До слова, нині в підрозділі готують бакалаврів за такими спеціальностями (спеціалізаціями): «Середня освіта (Фізика)», «Фізика та астрономія», «Прикладна фізика і наноматеріали», «Кібербезпека» (за спеціалізаціями «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», «Системи технічного захисту інформації», «Мікро-та наносистемна техніка», «Телекомунікації та радіотехніка», «Біомедична інженерія».

Ну а випускник фізфаку Олександр Савка створив інстаграм-маску: «Після завершення університету вирішив зробити для фізиків якусь фішку. Але не було часу виставити в інстаграм, тому вона півроку лежала в папці, а коли почався карантин, згадав про неї».
Ольга Брайлян, Медіацентр УжНУ

Про Захід