Відео Здоров'я

Nobilex: як обрати вікна, аби вдома не було спекотно (Відео)

Уже кілька років поспіль виробники віконних конструкцій мають на меті не тільки вберегти приміщення від втрат тепла взимку, але і захистити його від сонця у спеку.  Для цього в компанії Нобілекс використовують спеціальне мультифункційне скло, яке дозволяє створити умови максимального захисту від сонця.

Павло КУЧКОВСЬКИЙ,  комерційний директор компанії Nobilex

Мультифункційне скло працює інакше: влітку воно не пропускає прямі, сонячні, УФ-промені, що дозволяє не перегрівати приміщення. А взимку це саме скло не випускає тепло з приміщення від кондинційних апаратів. + В порівнянні із звичайними склопакетами, які встановленні у більшості віконних конструкцій – цей сонячний фактор дозволяє знизитись в два, а то і в три рази.  А це створення комфортних умов для проживання в помешкані.  

Таке скло може мати кілька відтінків. Та головне, на чому акцентують експерти: це не плівка, як часто вважають клієнти. Такий захист на склі створюють завдяки спеціальній магнітній методиці.

Павло КУЧКОВСЬКИЙ,  комерційний директор компанії Nobilex

Це технологія: спеціальне магнітне нанесення на скло енергозберігаючого і мультифункційного скла за допомогою великих резонансних магнітів. Тобто це скло без застосування будь-якої плівки. Воно в масі має цей відтінок, або прозорий захист. Але це саме скло таке.

Завдяки цьому скло не втратить своїх захисних особливостей навіть за 100 років. Воно так само захищатиме від сонця і матиме чудовий вигляд. Для приватних осель фахівці радять обирати саме прозорий рівень захисту скла, а для офісів, магазинів чи інших не житлових приміщень – кольорове затемнення може стати ще й чудовим архітектурним рішенням. Виглядає це стильно і сучасно, а головне — захищає від перегріву.

Павло КУЧКОВСЬКИЙ,  комерційний директор компанії Nobilex

Ми, як правило, використовуємо помірні затемнення, які дозволяють не спотворити в приміщенні кольори, і створити той самий затишок.

Ще один бонус і перевага мультифункційного скла – його вартість: вікно із «сонцезахистом» в ціні майже не відрізняється від звичного енергоефективного. Тому фахівці радять саме його, разом з тим зазначають: із кожним роком використання такого скла стає все популярнішим

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 6