Німецькі партнери передали Києву пожежно-рятувальні автівки та реанімобілі (Фото, Відео)

Опубліковано:

Німецькі партнери передали українській столиці 8 пожежно-рятувальних автомобілів з необхідним спорядженням та 12 реанімобілів. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 «Дякую нашим німецьким партнерам та друзям за допомогу Києву та Україні. Сьогодні передав КО «Київмедспецтранс» 12 реанімобілів із найсучаснішим обладнанням, які на моє прохання подарував нам Мюнхен — наше місто-побратим.

Також різні міста Німеччини передали Києву 8 пожежно-рятувальних автомобілів та необхідне спорядження», – зазначив Кличко.

За його словами, зокрема, столиця України отримала авто з пожежними драбинами, автоцистерну, гідравлічні інструменти та обладнання для розчистки завалів і порятунку людей, генератори, гідроножиці, електроінструмент і спеціальний захисний одяг для рятувальників.

Сьогодні міська влада передала все це підрозділам Головного управління ДСНС України в місті Києві.

«Карети швидкої, пожежно-рятувальна техніка сьогодні дуже потрібні місту. Адже вони працюють не тільки в столиці, а й допомагають в передмістях. У Бучі, Ірпені, Гостомелі, Бородянці», – наголосив Віталій Кличко.

Відео тут.

Про Захід