Незрячі дітки з усієї України озвучать аудіокнигу “Ліга непарних шкарпеток”

Опубліковано:

Сьогодні, 15 червня, до Львова приїде чимало незрячих дітей різного віку. Першими прибудуть діти з Запоріжжя, Рівного, Луцька та Миколаєва. Усі вони упродовж кількох днів працюватимуть в студії звукозапису над озвученням у ролях книги львівської письменниці Галини Вдовиченко «Ліга непарних шкарпеток».

Разом з незрячими дітьми в студії працюватиме їхній наставник – артист ВФ «Піккардійська терція» Ярослав Нудик. Саме він допомагатиме дітям, які не бачать, створювати образи та характери персонажів книги Галини Вдовиченко, навчатиме їх акторській майстерності та роботі з мікрофоном.

Усі незрячі діти приїдуть до Львова у межах реалізації проєкту «140 децибелів тиші», підтриманого управлінням соціального захисту Львівської міської ради. Загалом у створенні аудіокниги «Ліга непарних шкарпеток» братимуть участь 30 незрячих дітей, віком від 6 років з 13 регіонів України.

«Для маленьких і юних гостей Львова організатори проєкту запланували цікаву програму. Окрім роботи в студії, діти матимуть екскурсію з аудіодискрипцією по Львову, яку вестиме Тарас Процак, за підтримки управління туризму Львівської міської ради. Екскурсія відбудеться 17 червня о 12.00 год., й стартуватиме від входу до Львівської опери. Того ж дня о 15.00 год. діти відвідають особливу виставу у Першому театрі – «Човен пливе», адаптовану для незрячих глядачів і орієнтовану на уяву, слух, запах, смак. Ось такий креативний тиждень проведуть юні та маленькі незрячі діти у Львові», – розповіла Оксана Потимко, керівниця Ресурсного центру Львівської політехніки, громадська діячка й радниця міського голови Львова.

Організатором проєкту та всіх заходів є ГО «Фонд реабілітації незрячих» та Ресурсний центр Львівської політехніки.

Про Захід