Незабаром запрацює центр «Допомога армії від Тернополя»

Опубліковано:

З метою налагодження процесу безкоштовної доставки вантажів з Тернополя у місця дислокації наших воїнів, на базі управління соціальної політики (вул. Лисенка, 8) незабаром запрацює центр «Допомога армії від Тернополя».

«Всі, хто відправляє посилки на фронт, знають наскільки це складно, і з якими труднощами доводиться стикатися, адже потрібно шукати волонтерів та домовлятися про доставку вантажу. Тому було прийнято рішення створити такий центр, – пояснює міський голова Сергій Надал. – Ми забезпечуємо логістику, складування, навантаження, паливно-мастильні матеріали, а також доставки посилок до місця дислокації наших військових. Такі рейси мають стати регулярними і допомога армії від Тернополя повинна їхати у всіх напрямках, де воюють тернополяни. Я закликаю зголошуватися водіїв, які мають вантажні мікроавтобуси чи інший транспорт для перевезення вантажу з нашого міста у місця дислокації наших воїнів. Ми заправимо вас та вирішимо усі організаційні питання».

Водіїв-волонтерів, які виявили бажання допомогти наблизити нашу перемогу, просимо звертатися на «гарячу лінію» за телефоном +38 (067) 009 15 40.

Для усіх, хто хоче відправляти посилки, згодом буде повідомлено про можливості передачі та дні, коли такі поїздки будуть здійснюватися.

Тернопільська міська рада

Про Захід