Неподалік Станиці Луганської висаджуватимуть «Львівський гай»

Опубліковано:

Про це йдеться інформують організатори події на тематичній сторінці у мережі “Фейсбук“:

23 серпня 2021, у понеділок, о 13.00 стартує висадка 3 гектарів лісу в районі легендарного блокпосту «Сталінград», на честь захисників Станиці Луганської у російсько-українській війні.

Це не перша ініціатива з озеленення Луганщини, котру львівські волонтери реалізовують разом з луганчанами на волонтерських засадах. Ці та інші ініціативи втілюються в рамках міжрегіональної програми обмінів «Змінимо країну разом».

Ми групою волонтерів 8 рік поспіль День Незалежності відзначатимемо на сході країни. Цього разу – садимо ліс поруч блокпосту «Сталінград» в околицях Станиці Луганської… Ліс, що згорів у пожежах від обстрілів 2014-2016рр. При визволенні і утриманні Станиці загинуло багато військових зі 128-ї бригади. – Розповіли “Про Заходу” львівські волонтери.

Садитимуть сосну звичайну Pinus sylvestris. Саджанці сосни звичайної вирощені у Львівському лісовому перинатальному центрі закуплені львівськими волонтерами вже пакуються і їдуть  до Станиці Луганськоі. Висаджування відбудеться на виїзді з Макарового (поворот на Грівал). Акція вільна, охочх просять прийти з Державним прапором. 

Про Захід