Негода на Буковині: затоплені ділянки та повалені дерева (Фото)

Опубліковано:

Сильні зливові дощі, котрі упродовж вихідних пройшли на Буковині, спричинили різке погіршення погодних умов на території області. Так, у селі Петраші Путильського району внаслідок опадів відбувся різкий підйом рівня води в річці Черемош, що призвело до виходу води з русла річки на автодорогу регіонального значення, протяжність підтопленої автодороги становить близько 200 м. Також в селі Дихтинець відбулось підмивання дорожнього покриття на автодорозі територіального значення. Внаслідок негоди відбулось підтоплення будівель у селах Розтоки, Дихтинець, Киселиці, Мариничі (підтоплено 24 житлових будинки, 66 господарських будівель, 101 присадибна ділянка, 69 підвалів будинків). Тому 14 червня особовий склад 6 державної пожежно-рятувальної частини смт Путили надавали допомогу населенню у відкачуванні води з житлових будинків та підвалів. Загалом минулої доби до такої роботи  від УДСНС залучались 3 одиниці техніки, 9 чоловік особового складу.

Також річка Черемош піднялась в межах села Слобода Банилів Вижницького району, що призвело до виходу води  на ділянку приватного домогосподарства, землі запасу селищної ради, 3 присадибні земельні ділянки.

Внаслідок проходження дощового паводку на річці Прут відбувся вихід води на низько розташовану заплаву та частково на автодорогу сполученням між населеними пунктами Маршинці Новоселицького району та Лунка Герцаївського району. У зв’язку з цим закрито рух через тимчасовий технологічний міст в селі  Лунка Герцаївського району. З метою здійснення моніторингу гідрологічної ситуації на річці Прут Управлінням ДСНС виставлено 2 поста спостереження, на яких зараз чергують 2 одиниці техніки та 3 рятувальників.

Окрім цього, в період негоди рятувальники залучались до прибирання повалених дерев. Зокрема, 13 червня працівники Служби порятунку виїжджали на розпилювання та прибирання поваленого дерева з проїжджої частини та огорожі на пров. Запорізькому в місті Чернівці. Ще 3 дерева було розпилено та прибрано з проїжджих частин доріг в селі Реваківці й між селами Киселів – Борівці Кіцманського району, інформує ДСНС Чернівецької області.

Про Захід