Небезпечна автобусна зупинка в Ужгороді потребує негайного облаштування (Відео)

Опубліковано:

Окрім дорожнього знака про автобусну зупинку тут, на вулиці Баб’яка, ніщо не нагадує. Пасажири чекають транспорт просто обабіч дороги. Ані твердого дорожнього покриття, ні навісу, навіть лавки тут немає.

Ужгородець Олександр живе неподалік. Каже: важко назвати це місце зупинкою. Щодня ризикує, виходячи з автобуса потрапити під колеса автомобіля.

Олександр, ужгородець

Можна поламати ногу, можна впасти. Поламати ногу. Не можно так. Це дуже небезпечно і потрібно облаштувати. Це потрібно для усіх людей.

Попри те, що це зупинка на вимогу, тут великий потік пасажирів. Адже сюди пролягають популярні в місті маршрути до університету, лікарні і поліклініки. У суху погоду тут багато пилу, а під час дощів – болото. До того ж, за декілька сантиметрів – дорога.

БЛІЦИ УЖГОРОДЦІВ

Небезпечно, проїжджа частина. Діти маленькі стоять. Можуть вибігнути.

Дуже небезпечно, дуже.

В Ужгородській міській раді ж запевняють: виконком надав дозвіл приватному підприємцю на облаштування зупинки з павільйоном ще кілька років тому. Проект давно готовий і мав бути реалізований за кошт підприємця.

Олег БОРШОВСЬКИЙ,  головний архітектор Ужгорода

Виникло питання в тому, що там де ми запланували розміщення зупинки зараз є самовільно встановлена огорожа забудовником, з яким ми судимось. Тепер ми будемо вирішувати питання щодо демонтажу даної огорожі та влаштування зупинки. Я думаю, напротязі тижня ми вирішимо ці питання і додатково вас проінформуємо, як ми будемо рухатися дальше.

Від проїжджої частини до огорожі близько 10-ти метрів. Цей периметр давно заріс чагарником. Поспілкуватися із забудовником нам не вдалося, на приватну територію не впустили. А тим часом в Ужгороді залишається десятки таких зупинок. І вони потребують негайного облаштування.

Більше у відео УжІнформ:

Про Захід