Відео Регіональні Новини

Названі імена нових почесних громадян Ужгорода (Відео)

Авторка популярного проекту «Втрачений Ужгород», який виходить у світ уже 6 років на сайті «Про Захід», заслужена журналістка України Тетяна Літераті стала почесною громадянкою Ужгорода. За це проголосувала більшість місцевих депутатів на сесії міськради. Окрім Тетяни, таке ж звання присвоїли  художній керівниці та головній диригентці Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталії Петій-Потапчук. А також двом представникам медицини: лікарю-хірургу, директорові КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Івану Кураху; та заслуженому лікарю України, хірургу, докторові медичних наук, професору УжНУ Петру Шеремету.

Наразі, у списку почесних громадян міста над Ужем є 75 іменитих ужгородців. Прізвище, ім’я та по батькові людини, якій присвоєно це звання, заноситься до Книги пошани міста Ужгорода.

Вручення, як правило, відбувається в урочистій обстановці та приурочене до Дня міста. Особі вручають грамоту, посвідчення та знак «Почесний громадянин міста Ужгорода». Серед пільг, які отримують мешканці Ужгорода із таким званням, а також члени їхніх сімей (чоловік, дружина, діти віком до 18 років) на весь час проживання в місті звільняються від оплати за комунальні послуги. А оплату погашують за рахунок місцевого бюджету.

Більше у відео УжІнформ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

36 − = 26