Культура Новини Західної України Останні новини

Назвали найкращого читача Хмельниччини (Фото)

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Книгоманія -2020”. За право називатися кращим читачем області змагалися 20 найактивніших та найерудованіших читачів Хмельниччини, інформує обласна бібліотека
для дітей імені Т.Г.Шевченка.

Цьогоріч вперше конкурс проводився в режимі онлайн. На електронну адресу кожного з учасників були розіслані завдання, які впродовж однієї години потрібно було виконати.

Оцінювало роботу конкурсантів професійне журі у складі заступника начальника управління інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрації Лукашук Валентини Сергіївни, директора Хмельницького обласного літературного музею Горбатюка Василя Івановича, головиобласного об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” Міхалевського Віталія Цезарійовича та працівників обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка.

Отож, названо ім’я переможниці – це читачка дитячої бібліотеки Антонінської ОТГ Софія Загаєвська. Грамота та нагорода чекає на Софію в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 29 = 39