Наталія Петій-Потапчук відзначає ювілей

Опубліковано:

Ювілейний день народження сьогодні відзначає директорка, художня керівниця, головна диригентка Заслуженого академічного Закарпатського народного хору, заслужена працівниця культури України, почесна громадянка Ужгорода Наталія Петій-Потапчук.

Привітали іменинницю міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Василь Гомонай, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Алла Чернобук.

Міський голова подякував Наталії Йосипівні та її колективу за те, що багато років натхненно працюють задля розвитку культури краю і держави, збереження багатовікових українських традицій, популяризують народну пісню і танець, збирають фольклор із різних куточків Закарпаття, вручив ювілярці грамоту Ужгородської міської ради за значний особистий внесок у розвиток народного мистецтва, високий професіоналізм та активну творчу діяльність.

Поспілкувалися про роботу колективу, ідеї нових проєктів, зокрема задля зміцнення національного духу, що особливо цінні в період війни проти російських загарбників.

Міцного здоров’я ювілярці, щасливих років життя, любові та вдячності від глядачів, натхнення для творчості.

Про Захід