Наслідки негоди на Закарпатті: повалені дерева, пошкоджена лінія електропередач

Опубліковано:

24 квітня внаслідок погіршення погодних умов та посилення вітру відбулось:

– о 19:03 падіння дерева на автодорогу М-23 міжнародного значення (Берегове – Виноградів), поблизу с. Мужієво Берегівського району. Як наслідок, пошкоджено автомобіль SKODA OCTAVIA, 2005 року випуску. Для розкрижування 1,5 куб.м деревини та звільнення проїжджої частини залучалось відділення 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Берегово.

– о 19:20 падіння дерева на автодорозі місцевого значення в м. Іршава Хустського району. Для розкрижування 1 куб.м деревини та звільнення проїжджої частини залучалось відділення 15-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Іршава.

– о 20:00 падіння дерев на автодорозі Р-21 регіонального значення (Долина – Міжгір’я – Хуст) протяжністю 200 м, поблизу с. Сойми Міжгірської ТГ, Хустського району. Для розкрижування 95 куб.м деревини та звільнення проїжджої частини залучались два відділення 16-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я та 15 чоловік від ДП «Міжгірське ЛГ».

– о 21:45 частково пошкоджено ЛЕП в с. В.Комяти Виноградівська ТГ, Берегівського району та пошкоджено крівлю будівлі ДНЗ на площі близько 200 кв.м. Підрозділи ДСНС не залучались.

ГУ ДСНС у Закарпатській області

Про Захід