Наслідки негоди на Закарпатті: підтоплені дворогосподарства, вода на дорозі, зсув ґрунту

Опубліковано:

18-19.01.2023 рятувальники ліквідовували наслідки погіршення погодних умов на території області.

Так, 19 січня в м. Ужгород було підтопленно 11 дворогосподарств та підвальних приміщень на вул. Вчительській та будівлю КНС-4 на вул. Загорській. Для відкачування води залучалося дві одиниці техніки першого державного пожежно-рятувального загону.

В Ужгородському районі спостерігається перелив автошляху між селами Тисаагтелек – Малі Геївці.

На Берегівщині підтоплено автошлях В.Ком’яти –Шаланки завдовжки 200м, шаром води 15-20см. Рух заборонений, водниками встановлено відповідний знак.

В районі с. В.Ком’яти через прорив земляного валу підтоплені сільськогосподарські угіддя площею 220га. В ході обстеження підтоплення дворогосподарств не виявлено.

У Хустському районі (р. Ріка) в районі с. Липча відбулось руйнування берегового укріплення та сухого укосу правосторонньої водозахисної дамби. Зруйноване укріплення на двох ділянках протяжністю 70-80 метрів на кожній ділянці та руйнування тіла гідротехнічної споруди 30-35 метрів на кожну. Для моніторингу стану руйнації берегоукріплення на аварійній ділянці організовано тимчасове цілодобове спостереження із залученням рятувальників та водників.

А в Мукачівському районі о 17:58 надійшло повідомлення про зсув ґрунту біля житлового будинку за адресою: с. Абранка, вул. Центральна. Зсувом знищено надвірну споруду (літня кухня) та частково пошкоджено господарську споруду (стайня). Травмованих та загиблих немає. На місці події залучалась одна одиниця техніки державного пожежно-рятувального поста с. Н.Ворота. 20.01.2023 заплановано виїзд комісії територіальної громади щодо подальших дій.

ГУ ДСНС у Закарпатській області

Про Захід