На Закарпаття намагались завезти вантажівку нового одягу та взуття

Опубліковано:


Ретельно прикриті біг бегами із секонд-хендом понад півсотні мішків з новим товаром були виявлені митниками у п/п «Тиса»

Користуючись важкою економічною ситуацією під час воєнного стану та збільшенням поставок секонд-хенду із-за кордону, ділки вдаються до різноманітних схем із незаконного ввезення на митну територію України нового імпортного товару під виглядом вживаних речей, аби обійти митні платежі та отримати у кілька раз більший прибуток. 

Так, на митному посту «Тиса» під час огляду напівпричепу вантажного транспортного засобу, який переміщував з Угорщини до Львова вживані речі, митники виявили 57 мішків (по 15 кг кожний) нового товару з цінниками та у індивідуальному фабричному пакуванні. Він був прихований від митного контролю під тюками із секонд-хендом. Загалом у мішках знаходилися з понад 3250 шт. футболок, шортів, джинсів, кофт та ін; 737 пар взуття (кросівки, сандалі, туфлі, тапочки) іноземного виробництва. 

Наразі митники документують правопорушення за статтею 483 Митного кодексу (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). 

Санкції даної статті передбачають накладення штрафу в розмірі від 50 до 100% вартості предметів порушення митних правил з можливою їх конфіскацією.

Прихований від митників товар вилучено до рішення суду, а його остаточну вартість визначить спеціаліст-експерт.

Пресслужба Закарпатської митниці

Про Захід