На Закарпаття прибули спецавтомобілі за спрощеною процедурою

Опубліковано:

Сьогодні, коли в Україні відзначають День медичного працівника, на українсько-румунському кордоні відбулася символічна подія – українські медики швидко отримали в подарунок сучасні спецавтомобілі.

Так, на митному посту «Солотвино» Закарпатської митниці оформлено 10 реанімобілів, які в якості гуманітарної місії організувала благодійна організація із м.Сен-Ремі-ле-Шеврез (Франція).

Спецавтомобілі – різних марок та моделей, зокрема: 5 од. «Renalt Trafic», 2 од. «Citroen Jumpy» і по одному  «VolkswagenTransporter», «Mersedes Vito», «MersedesCitan». 

Їх усіх дарує Асоціація «Медичної і благодійної допомоги Франція-Україна» для закладів охорони здоров’я та медичним підрозділам Івано-Франківщини. 

Ці спеціалізовані машини швидкої допомоги обладнані всім необхідним та використовуються при екстреній евакуації постраждалих з місця аварії, авіакатастроф та інших екстрених випадках.

Закарпатська митниця принагідно нагадує донорам та реципієнтам гуманітарної допомоги заповнювати декларацію про перелік товарів гуманітарної допомоги в електронному вигляді, що пришвидшить час перетину митного кордону України.

Пресслужба Закарпатської митниці

Про Захід