На Закарпатті зупинили ухилянта з собакою (Фото)

Опубліковано:

Мешканця Запоріжжя зупинили неподалік від кордону прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону.

42-річний чоловік прибув на Закарпаття з метою незаконного перетину кордону. Окрім особистих речей та коштів у різних валютах, чоловік ніс свого домашнього улюбленця – йоркширського тер’єра на ім’я Тимофій.

Прикордонникам чоловік пояснив, що його сім’я виїхала до Бельгії і він хотів незаконно перетнути кордон з Румунією щоб у подальшому потрапити до своїх рідних. У який саме спосіб мав перетинати кордон, правопорушник не знав. Повідомив, що дружина через соціальні мережі знайшла ділків, які пообіцяли переправити його до сусідньої країни. Для цього наказали їхати у селище Солотвино, вздовж якого уся ділянка українсько-румунського кордону проходить річкою Тиса. Про те, що чоловіку прийдеться перетинати кордон річкою, у якій він міг втопитися разом зі своєю собакою, йому «традиційно» не повідомили.

Наразі оперативники встановлюють коло осіб, можливо причетних до організації незаконної подорожі чоловіка.

На самого правопорушника складено протокол про вчинення ним адмінправопорушення передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Справу скеровано до суду.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного російського вторгнення, у водах прикордонної Тиси загинуло вже більше 10 осіб. Двох чоловіків, які нещодавно ледь не потонули, врятували прикордонники.

Пресслужба Мукачівського прикордонного загону

Про Захід