На Закарпатті затримали збувачів наркотиків

Опубліковано:

Оперативники Чопського прикордонного загону спільно зі співробітниками Нацполіції ліквідували канал збуту наркотичних речовин рослинного та синтетичного походження.

У ході супроводу кримінального провадження за ст.307 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів»  прикордонники головного оперативно-розшукового відділу загону  викрили в Ужгородському районі мережу збуту наркотичних засобів . Усього  у чотирьох фігурантів справи вдалося задокументувати два епізоди збуту наркотиків.

Реалізовуючи оперативну інформацію, спільна міжвідомча група у складі прикордонників ГОРВ, співробітників УКР ГУНП в Закарпатській області, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури, затримала трьох місцевих жителів у їх помешканнях безпосереднього під час збуту наркотичних речовин.  У себе вдома фігуранти виготовляли, фасували та збували  наркотики рослинного та синтетичного походження.

У ході обшуку правоохоронці, окрім наркотичних речовин, виявили та вилучили  саморобні засоби для їх виготовлення, пакети для фасування, електронні ваги, мобільні телефони і документи, що посвідчують особу.

Також на  місці затримання знайшли чорнові записи з відомостями щодо кількості згортків, іх ваги, ціни за одиницю і грошові кошти у сумі 54800 гривень, 765 євро, 655 доларів США.

Двох фігурантів кримінального провадження затримали в порядку статті 208 КПК України. Їм оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена  ст.307 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Наразі тривають слідчі дії.

Пресслужба Чопського прикордонного загону

Про Захід