На Закарпатті запровадять проект «Поліцейський офіцер громади»

Опубліковано:

Сьогодні, 23 січня, в місті Ужгород, у Закарпатському центрі розвитку місцевого самоврядування, відбулася нарада за участі керівників об’єднаних територіальних громад краю та керівництва блоку превентивної діяльності поліції Закарпаття.

З головами 15-ти ОТГ краю спілкувався заступник начальника Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Вадим Ситало.

Полковник Ситало розповів очільникам об’єднаних територіальних громад краю про запровадження в Україні та на Закарпатті проекту «Поліцейський офіцер громади». Наразі на Закарпатті діє півтора десятка об’єднаних територіальних громад, а загалом їх заплановано 60. Правоохоронці обслуговуватимуть всі ОТГ, з розрахунку один офіцер громади на 6000 населення. А місцева влада сприятиме їм у виділенні приміщення для дільниці, в матеріально-технічному забезпеченні тощо.

Усі присутні на нараді керівники ОТГ одноголосно підтримали запровадження на Закарпатті проекту «Поліцейський офіцер громади» та запевнили, що після його впровадження будуть всіляко допомагати поліції в його реалізації.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Про Захід