Відео Останні новини Регіональні Новини

На Закарпатті зафіксовано 60 порушень карантинних обмежень (Відео)

Щоденно працівники поліції Закарпаття, спільно з Держспоживслужбою, медиками та працівниками органів місцевого самоврядування, а також муніципальною вартою, контролюють дотримання карантинних обмежень.

За останні 5 днів, а саме з 2-го по 6 листопада, працівники поліції виявили та задокументували вже 60 порушень. Зокрема, 26 порушень було зафіксовано у населених пунктах, які відносяться до «червоної зони» епіднебезпеки. Переважно порушення фіксувалися в закладах торгівлі та харчування, де працівники ігнорували носіння засобів індивідуального захисту.

Протоколи були складені за статтею 44-3 КУпАП України. Відповідно до санкції статті порушникам загрожує штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб від 34 до 170 тисяч гривень.

Загалом, від початку введення обмежень складено 875 адміністративних матеріалів.

Поліцейські звертаються до краян із проханням бути відповідальними та законослухняними. Адже порушення карантинних вимог – це не лише штрафні санкції, а в першу чергу, небезпека для вашого здоров’я та життя, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 53 = 57