На Закарпатті за тиждень виявили 34 факти крадіжок електроенергії

Опубліковано:

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що й надалі працівники оператора системи розподілу виявляють факти крадіжок електроенергії, що завдає значної шкоди сталому функціонуванню ринку електроенергетики країни загалом та підприємства зокрема.

Так, за період із 9 березня по 15 березня 2020 року, представниками оператора систем розподілу виявлено 34 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 33 Акти про порушення правил серед населення та 1 Акт – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Тячівському районі (13 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено в Свалявському районі (1 порушення відповідно), Закарпатської області. Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також, упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 149,3 тис. грн.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» вкотре звертається до споживачів із проханням не вдаватися до крадіжок, натомість вчасно і в повному обсязі розраховуватися за спожиту електроенергію та послуги з електропостачання, бо це сприятиме безперебійному функціонуванню ринку енергетики України!

ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Про Захід