На Закарпатті виявили 4 водіїв у стані наркосп’яніння (Фото)

Опубліковано:

Перші три випадки трапилися в Мукачеві. Перший трапився на вулиці Лисенка, близько опівночі. Патрульні зупинили водія за порушення ПДР. Під час спілкування у водія виявили ознаки наркотичного сп’яніння. Від освідування керманич відмовився.

Наступний трапився на вулиці Червоноармійській. Водій порушив ПДР і його зупинили. Під час розмови інспектори помітили ознаки наркотичного сп’яніння. У медзакладі підтвердили здогадки охоронців порядку.

Ще один випадок відбувся на вулиці Ярослава Мудрого, близько 2-ї години. Водія зупинили за їзду без ременя безпеки. Згодом патрульні звернули увагу на дивну поведінку керманича. Огляд у медзакладі підтвердив, що водій перебуває у стані наркотичного сп’яніння.Останній випадок трапився в Ужгороді.

Близько опівночі патрульні зупинили водія через порушення правил проїзду перехрестя. Під час спілкування виявили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. Освідування він проходив у медзакладі. Висновок позитивний.

На водіїв склали відповідні адміністративні матеріали та вилучили посвідчення водія, повідомляє патрульна поліція Закарпатської області.

Про Захід