На Закарпатті вшанували працівників сільського господарства

Опубліковано:


В атріумі будівлі обласної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. Керівники області: Роман Сарай та Василь Іванчо із професійним святом вітали працьовитих і невтомних аграріїв.
У вітаннях наголошувалося, що праця аграріїв – це флагман української економіки та розвитку, потужний комплекс, який працює як злагоджений механізм. Працівники сільськогосподарської сфери – не тільки вирощують продукти, які годують націю, а й створюють робочі місця, забезпечують економічну стабільність та сприяють інноваційному розвитку.
Спікер облради Роман Сарай висловив подяку аграріям за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції та за ініціативи, які сприяють розвитку не лише окремих громад, але й всієї країни. Та принагідно вручив відзнаки кращим фахівцям галузі. Так, Почесною грамотою обласної ради нагороджено: Маріну Маркуцу – керівника фермерського господарства «Маріна М. Ю.» Грамотою обласної ради вшановано: Дувалка Юрія – фізичну особу, власника овець, Сукнистого Олександра- директора ТОВ «Закарпатська курка», Небелу Василя – заступника голови ГО «Асоціації виробників традиційних карпатських сирів». Дуганчика Степана – керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Нате Гарден», Качур Мирославу – голову фермерського господарства «Лавандова гора». Лошака Сергія – керівника товариства з обмеженою відповідальністю «Карпатиагропродукт», Петрюк Валентину – голову ФГ «Серце Карпат».

Про Захід