Закарпатські новини Соціум

На Закарпатті волонтери за місяць назбирали кошти на сім кисневих концентраторів

До збору, оголошеному волонтерами, долучилися майже всі закарпатці. Це і дало змогу за такий короткий період придбати вісім (!) кисневих концентраторів. І, якщо на перший у цьому році концентратор кошти збиралися майже півтора місяці, то на сім наступних – місяць. Останні три були куплені буквально за 2-3 дні. Наразі оголошено збір на 9-й кисневий концентратор Вартість такого медобладнання недешева – 29 тис. грн.

До речі, за рік пандемії закарпатські волонтери придбали 15(!) кисневих концентраторів. Про це повідомляють у соцмережах Волонтери Закарпаття.

Всі кисневі концентратори надаються волонтерами безкоштовно потребуючим і працюють на дому.

До прикладу, сьогодні, 18 березня, волонтери Оксана Ремінець та Ольга Томашевська передали військовому шпиталю м.Мукачево в подарунок кисневий концентратор від підприємців ужгородського продуктового ринку КАСЛЕКС (Краснодонців). Військові щиро дякують підприємцям та, зокрема, директору Мирославі Роман. Хворих на коронавірус військових із Закарпаття лікують саме в цьому закладі. Кисневий концентратор прийняв командир Ярема Бекер.

Як отримати кисневий концентратор:

Кисневий концентратор надається людині, яка вже перехворіла на covid-19, але ще є кисневозалежною.

Що з пацієнта:

  • виписка
  • рекомендації лікаря
  • підпис документів про матеріальне зобов’язання

До речі, на днях відкрили Волонтерський Центр Закарпаття за адресами: вулиця Гойди, 8, кабінет 202 та площа Народна, приміщення ОДА, кабінет 132.

Про Захід

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 + = 31