На Закарпатті вітали патрульних

Опубліковано:

Дбають про громадський порядок і безпеку на дорогах, допомагають людям, навчають дітей: щодня відповідально несуть службу сотні закарпатських патрульних. Також від початку повномасштабного вторгнення чимало з них захищають Україну на передовій.

Сьогодні Віктор Микита – голова Закарпатської ОДА привітав і відзначив наших патрульних з нагоди 8-ї річниці з дня створення Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції.

Керівник краю подякував їм за самовідданість у роботі, оперативне реагування на всі виклики та безпеку у громадах в умовах воєнного стану.

💬 «Першу присягу на вірність українському народові цього дня 2015 року в області склали майже 250 патрульних. Нині вони – не просто поліцейські, які несуть службу в регіоні, а ще й одночасно солдати, медики, тактики, артилеристи, які захищають нашу країну на передовій. Зокрема, у складі зведеного загону Департаменту патрульної поліції „Хижак“ краяни продовжують виконувати бойові завдання на лінії фронту та давати гідну відсіч ворогові», – наголосив очільник області.

За вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, захист інтересів суспільства та держави, вжиття заходів із забезпечення національної безпеки і оборони та з нагоди 8-ї річниці створення Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції почесними грамотами ОВА Віктор Микита нагородив:

Олега Дівинця – інспектора взводу №2 роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції старшого лейтенанта поліції;

Василя Котубея – інспектора взводу №2 роти №3 (з обслуговування м. Мукачево) батальйону Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції старшого лейтенанта поліції.

Також голова обласної військової адміністрації висловив особисту подяку командиру батальйону Патрульна поліція Закарпатської області Анастасії Мальованій.

Закарпатська ОВА

Про Захід