На Закарпатті відкрили табір народного мистецтва, на Франківщині на подвір’ї оселяються змії, а у Львові – Місяць авторських читань

Опубліковано:

Цього року табір народної музики і танців у селищі Вишково, дотримуючись карантинних обмежень, провели в невеликих групах-гуртках. Змістовне дозвілля для дітей, яке має на меті сприяти збереженню національної ідентичності діаспори угорців Верхньотисянського регіону, організували вже удванадцяте.

 А у селі Вікторів Івано-Франківського району працівники 3-ої ДПРЧ надали допомогу населенню по вилову плазунів в приватному господарстві. Плазунів зловили, та випустили в природне середовище.

А у Львові стартує Місяць авторських читань. 1 липня зустріччю з відомою українською письменницею, літературознавицею та викладачкою Техаського університету у місті Остін Оксаною Луцишиною розпочнеться найбільший транскордонний літературний фестиваль Центрально-Східної Європи  – Місяць авторських читань. Лауреатка премії Львова  – міста літератури ЮНЕСКО (2020) та Національної премії України імені Тараса Шевченка (2021) року за роман “Іван і Феба” Оксана Луцишина є однією із шістнадцяти знаних українських авторів, котрі презентуватимуть нашу державу у межах цього фестивалю. До речі, цього року, як і минулоріч, він відбуватиметься онлайн.

Про Захід