На Закарпатті відкриють благодійну виставку-марафон «Між небом та землею» (Фото)

Опубліковано:

Краяни й гості регіону зможуть ознайомитися з роботами Марії Приймаченко, Тараса Шевченка та сучасної української художниці Оксани Фурси в санаторному комплексі «Квітка полонини» на Свалявщині.

Цим артпроєктом в області відкривають закарпатський культурний хаб, який покликаний об’єднати весь світ навколо сьогоднішньої біди та болю мільйонів українців, наголосила президентка Українського освітньо-наукового мистецького комплексу ім. Сальвадора Далі, заслужена художниця України Оксана Фурса. Вона також повідомила, що в межах благодійної експозиції-марафону збирають кошти для українських дітей, які постраждали від війни та втратили батьків.

Головна зберігачка фондів Національного музею Тараса Шевченка Юлія Шиленко розповіла, що після початку повномасштабної російської агресії Музей у столиці відновив свою діяльність саме виставкою «Між небом та землею». За її словами, експозиція включає роботи основоположника українського образотворчого мистецтва Тараса Шевченка, художниці світового рівня Марії Приймаченко та сучасної мисткині Оксани Фурси.

На брифінгу також розповіли, що відвідувачів експозиції супроводжуватиме українська акторка кіно, театру та телебачення, телеведуча Наталія Васько: «Хочеться додати свого голосу до кожної картини, провести усіх, хто прийде на цю виставку, розповісти історії та з чого все почалося».

Відкриття виставки відбудеться сьогодні, о 15:00.

Закарпатська ОВА

Про Захід