На Закарпатті відбувся тренінг з партійного будівництва для депутатів та партійців «ЄС»

Опубліковано:

Принципи партійного будівництва, підготовка та просування соціально важливих проектів, комунікація з виборцями та громадськості, кризові комунікації, взаємодія між депутатами та партією – ці та інші питання обговорили 5 лютого 2022 року депутати, партійці та прихильники «Європейської Солідарності» на Закарпатті під час семінару, який провів Міжнародний республіканський інститут (IRI).

Нинішнє навчання – перше в серії семінарів для партійців, які відбудуться у 2022 році.

На початку заходу учасників привітала голова Закарпатської ТО ПП «Європейська Солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе.
Вона наголосила, що невдовзі активізуються передвиборчі перегони і на світло знову вийдуть партії, які весь цей час були пасивними, однак традиційно мобілізуються напередодні виборів. В цій ситуації дуже важливо показати людям свою роботу, донести до них інформацію про діяльність у Верховній та місцевих радах.

«Ми весь цей час не ховали голову в пісок, не зраджували, не відмовлялися від відповідальності. Як політична сила, ми точно маємо зараз великі можливості, зважаючи, що наразі маємо втричі більшу підтримку, ніж мали на парламентських виборах. Бажаю вам отримати додаткові інструменти і знання», – звернулася народна депутатка України до учасників тренінгу.

Тренерка IRI Юлія Вусенко, депутатка Волинської облради від «Європейської Солідарності», поділилася своїм досвідом із проектним підходом до партійної роботи в місті та регіоні. Крім того, вона запропонувала учасникам семінару взяти участь у практичній вправі, під час якої вони мали підготувати соціально важливий для своїх громад проект рішення, розказати його завдання, мету, способи реалізації та очікуваний результат від реалізації.

Тренер IRI В’ячеслав Липецький поспілкувався із депутатами та активістами про інструменти та методи ефективної комунікації з виборцями.

Зауважимо, що Міжнародний республіканський інститут вже далеко не вперше проводить навчальні тренінги для депутатів та партійців «Європейської Солідарності» на Закарпатті. Крім того, закарпатські представники партії неодноразово брали участь в онлайн-тренінгах, які проводив Інститут, вивчаючи різні нюанси роботи депутатів місцевих рад, щоб краще виконувати депутатські обов’язки. Такі навчання вже довели свою ефективність у підготовці депутатів місцевих рад до кращого виконання своїх обов’язків, тому «Європейська Солідарність» і надалі продовжуватиме свою співпрацю з Міжнародним республіканським інститутом.

Про Захід