На Закарпатті у тестовому режимі запрацювавобласний гуманітарно-комунікаційний портал

Опубліковано:

Потреба в такому ресурсі виникла насампередчерез війну та її наслідки. Цифровий ресурс створений для допомоги ВПО, волонтерам, бізнесута взагалі мешканцям і гостям Закарпаття.

Відтак ВПО зможуть формулювати та оприлюднювати потреби в режимі реального часу, отримати всю необхідну актуальну інформацію, зареєструватися і звернутися за допомогою.

Волонтери отримали інструмент для реєстраціїсвоєї допомоги.

З 1 січня 2023 року суб’єкти господарювання, якіпретендують на часткове відшкодування коштів за придбання альтернативних джереленергозабезпечення, зможуть оформити заявку на компенсацію. Потрібно буде лише заповнитианкету, приєднати відскановані документи, заповнити та підписати КЕПом заявку.

Портал також допоможе з працевлаштуванням. Реєстрація користувачів для пошуку роботивідбувається швидко: скануємо QR-код, вводимо дані, отримуємо SMS із кодом, вводимо його – і все. Після успішної реєстрації Ви отримуєте доступ до актуальних вакансій області. Також буде можливість підписатися на розсилку новихвакансій відповідно до категорії.

Портал містить такі блоки: ВПО, волонтери, бізнес, Інфоцентр. У кожному блоці уся інформаціярозбита за темами залежно від потреб людини.

Інформаційний центр містить такі теми: інфраструктура, житло, правила виїзду за кордон, психологічна та гуманітарна допомога, рятуйся(карта повітряних тривог та бомбосховищ), новинита медицина.

У блоці для ВПО: виїзд, житло, фінанси, медицина, гуманітарна допомога.

Для волонтерів: реєстрація, житло, фінанси, хочу повідомити, військо.

Для бізнесу: відшкодування витрат.

На Порталі також є додатковий функціонал:

– портал з працевлаштування;

– дошка оголошень;

– новинна розсилка.

Деякі блоки ще потребують наповнення, процестриває постійно. Інформація на Порталі буде регулярно оновлюватися.

Відомості про Портал та QR-код будутьрозповсюджені у соціальних мережах, у довідковихта соціальних службах, на сайтах органівдержавної влади, у місцевих ЗМІ та на зовнішнійрекламі.

Презентація відбулася 30 грудня 2022 року у пресцентрі ОВА.

Презентували Портал голова обласної військовоїадміністрації Віктор МИКИТА та заступник головиобласної військової адміністрації, CDTO Закарпаття Олександр ПАЦКАН.

Про Захід