На Закарпатті у День туризму вручили відзнаки кращим та вшанували загиблих на війні працівників галузі

Опубліковано:

Найактивніших працівників галузі сьогодні з нагоди Дня туризму України відзначили у атріумі будівлі Закарпатської обласної ради. Урочистості почали з Гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять закарпатців, які працювали в туристичній ніші і загинули на війні проти російських окупантів.

Це: Іван Дівинець, який був експертом у галузі активного й екстремального відпочинку, Тарас Гайдук – один із кращих фахівців туристичного супроводу в області та Роман жук, який рекламував Закарпаття через заснований ним крафтовий бренд та екологічний рух «Чисто. Де».

Відтак до присутніх з вітальними словами й побажаннями звернулися заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк та перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета. На подію завітали керуюча справами облради Мирослава Ливч, керівники структурних підрозділів Закарпатської обласної державної адміністрації та представники туристичних організацій.

Андрій Шекета відзначив подяками Закарпатської обласної ради трудові колективи дочірнього підприємства «Санаторій Поляна», комплексу «Порядний Ґазда» та фахівцеві туристичного супроводу з Мукачева Максиму Адаменку.

Окремо грамотами відзначили фахівців туризму Управління туризму та курортів Закарпатської ОВА і власне – від керівництва Закарпатської ОВА.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Про Захід