У західних областях України – сніголавинна небезпека та підвищення рівня води

Опубліковано:

За прогнозом Укргідрометцентру 9-10 сiчня у високогір’ї Iвано-Франкiвської та східної частини Закарпатської областей зберігається помірна снiголавинна небезпека (2 рiвень).

10-11 січня, у зв’язку з очікуваними опадами, на річках Закарпатської області відбуватиметься підвищення рівнів води. На р. Латориця, м. Чоп утримається вода на заплавi мiждамбового простору з невеликими коливаннями рівнів води (І рівень небезпеки – жовтий).

У межах Волинської області на річках Прип’ять та Стохiд 10-13 січня продовжиться підвищення рівнів води з інтенсивністю 1-3 см за добу.

10 січня майже по всій території країни, крім західних областей, пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

Зазначають, на дорогах державного значення в областях, де спостерігаються опади, дорожніми організаціями проводяться роботи з попередження зимової слизькості, очистка від снігу, обробка покриття доріг протиожеледними матеріалами. До робіт задіяно 347 робітників та 230 одиниць техніки. Проїзд дорогами державного значення забезпечено.

Просять враховувати погодні умови під час планування своїх подорожей. Будьте уважні й обережні за кермом.

Державне агентство автомобільних доріг України

Про Захід