На Закарпатті розпочинають благодійний конкурс листівок, які відправлять на фронт

Опубліковано:

Ужгородський прес-клуб проводить традиційний передсвятковий конкурс «Різдвяна листівка з Ужгорода». Цьогоріч акція буде особливою: листівки, надруковані з дитячих малюнків, підпишуть усі охочі, а волонтери забезпечать їх доставку військовим на фронт.

Конкурс малюнків «Різдвяна листівка з Ужгорода» триватиме до 12 грудня. Цього року організатори трохи розширили тематику і, окрім зображень зими та святкового міста, закликають учасників малювати і Перемогу України.

Як розповідає голова Ужгородського прес-клубу Ірина Бреза, до участі у конкурсі запрошуються творчі закарпатці віком від 2 до 16. Серед робіт, поданих на конкурс, через голосування оберуть малюнки, які стануть справжніми поштовими листівками: 12 робіт, які наберуть найбільшу кількість  «лайків» у соцмережах будуть надруковані у вигляді листівок і увійдуть у святковий набір «Різдвяна листівка з Ужгорода».  Автори робіт-переможців отримають смачний святковий подарунок, славу і, звісно, набори з 12 листівок

Після оголошення результатів та нагородження переможців конкурсу кожен охочий зможе підписати листівку для військових, а волонтери із благодійного фонду «Добрі справи Закарпаття» та Руху підтримки закарпатських військових забезпечать доставку листівок з Ужгорода безпосередньо на фронт.

До участі запрошуються діти віком від 2 до 16 років. Малюнки (якісні скани) надсилайте до 12 грудня на e-mail: [email protected] з поміткою Christmas card. 

Обов’язкова інформація у листі з малюнком: ім’я дитини, вік, контакти батьків.

Ужгородський пресклуб

Про Захід