На Закарпатті реорганізують окремі заклади охорони здоров’я

Опубліковано:

Реорганізація комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я Закарпатської обласної ради сьогодні стала ключовим питанням у ході засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров’я, праці, зайнятості та соціального захисту населення, соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей під головуванням Ольги Олексик.

У результаті попереднього аналізу та спілкування з усіма керівниками окремих закладів та сьогоднішнього обговорення, комісія рекомендує до винесення на розгляд депутатів під час сесії 16 листопада питання про реорганізацію шляхом приєднання до КНП «Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака» облради такі заклади, як «Солотвинська обласна алергологічна лікарня», «Обласний госпіталь ветеранів війни» та «Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка».

Таким же чином іншим проектом рішення комісія пропонує здійснити реорганізацію шляхом приєднання до КНП «Обласний клінічний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр» облради комунальні підприємства «Обласна клінічна інфекційна лікарня», «Обласний медичний клінічний шкірно-венерологічний центр» та «Закарпатський обласний центр громадського здоров’я».

Коментуючи об’єднання, голова облради Роман Сарай зауважив, що це – не примха обласної влади, а рекомендації Міністерства охорони здоров’я України з формування в області спроможної мережі медичних закладів.

«До нас чітко довели інформацію, що заклади, які не відповідатимуть певним критеріям, не отримають фінансування у вигляді контрактів від НСЗУ. У цьому об’єднанні, як повідомляють фахівці з охорони здоров’я краю, усі заклади, які приєднуються, отримають ширші можливості для розвитку і залучення фінансування», – зауважив голова облради.

Закарпатська обласна рада

Про Захід